środa, 27 listopada 2013

Gość w dom, Bóg w dom, hmmm... może ja jestem niewierząca? Reszta pozostaje milczeniem.
Odradzam się niczym Feniks z popiołów ale to jeszcze dobrą chwilę potrwa zanim zrzucę z siebie moc doznań. Przy następnej wizycie jak nic emigruję na Bahama, na Galapagos, na Alaskę, na Szeszele, na Srele albo w pizdu- gdziekolwiek, byle jak najdalej.
Teraz wdech, wydech, wdech, wydech, leki uspakajające, joga i masaże. Zamazać, zapomnieć. Usunąć z pamięci poprzedni tydzień. Wyjazd do sanatorium. Swoją drogą ciekawe, czy tutaj w tym kraju ludzi zdrowych chociażby z tzw. przymusu braku dostępu, funkcjonuje coś takiego jak Sanatorium dla sympatycznej panny Krysi z turnusu trzeciego.
Wie ktoś?
Tymczasem oglądam w telewizji BBC rozmowę o raporcie rządowym i włosy stają mi dęba. Niestety tutejszym jedenastolatkom rozdaje się w majestacie prawa, w każdej szkole, darmowe  prezerwatywy, a w razie gdyby delikwent miał mało i sam zechciał takową nabyć w aptece, farmaceuta na fantomie ma obowiązek zademonstrować, jak się tego ustrojstwa prawidłowo używa.

ządowym raporcie na temat przemocy seksualnej wśród dzieci.
ządowym raporcie na temat przemocy seksualnej wśród dzieci.
Jeden mój kolega pracowy, przy okazji audytu wewnętrznego, pozwolił sobie powiedzieć zagranicznemu właścicielowi, co w w firmie nie gra, co wymaga zmiany, co jest o kant dup.. roztrzaść. I teraz ten ci to kolega dostał trzy dni płatnego poza urlopem wolnego, byleby tylko zszedł z oczu na czas pobytu kontrolujących. Robimy zakłady co dali bedzie.

11 komentarzy:

Vill pisze...

O matko i córko.. ojcze i synie..

Ewa pisze...

conajmniej, jakby to teściowa przyszła w dom...
ktokolwiek to byl, dobrze, ze poszedł :)))

Miśka pisze...

też pozmyślam o takim gościu!:)
wracaj do siebie:)

Sylwia Grabinska pisze...

podeslij go do mnie :) moze i za mnie pomialczy co nie teges i komu dupe skopac, bo ja juz nie mam sily. Szkoda ze mnie nie chca na wolne platne poslac :((((


usciski
u nas sniega NIET, gololedz, i wsio do D...wieje jak w Kieleckim
Czas sie chyba wykludzic w inne klimaty ...

Irolka pisze...

Napisz więcej o tym gościu, pośmiejemy się ;)
Dziwi mnie, że w UK są darmowe srodki anty (czy jest również wychowanie seksualne w szkołach?), a odsetek ciąż nieletnich wysoki - tak jakby nie wiedzieli jak, lub nie chcieli, ich używać! Na pewno trzeba w domu rozmawiać itd. tylko ciekawe, ilu rodziców tak robi...
Mam nadzieję, że kolega przetrwa. Ciekawe tylko, czy kolega zgłaszał te uwagi szefostwu wewnętrznemu, bez rezultatu, czy czekał na okazję żeby podzielić się przemyśleniami od razu z górą?? Z drugiej strony czasem się zastanawiam, jak niektórzy ludzie dochrapują się stanowisk menedżerskich i dyrektorskich, bo wydają się absolutnie niekompetentni! Pzdr :)

Dvt pisze...

A 11-latowie jak nie uzywali kondomow, tak dalej nie uzywaja. I co takiemu zrobisz ?

zośka pisze...

Lepiej bym tego nie ujęła.

zośka pisze...

Teściowa Kofane nie oddaje . To było trzy w jednym:)

zośka pisze...

He, he zapytam czy chce w obce kraje:)
Jak patrze to dzisiaj widzę już i śnieg!

zośka pisze...

Wychowanie w szkołach jest! Tyle , ze jeśli ma się tak jak reszta edukacji ( patrz najnowszy wpis ) to raczej marnie.
Kolega najprawdopodobniej awansuje.

zośka pisze...

Ano nic. Trza tylko pokochać:)

Prześlij komentarz