niedziela, 18 sierpnia 2013

Jeśli ktoś myśli, że z czasem jest czas na wszystko, to jest w głębokim błędzie - z czasem nie ma czasu na nic! Nie ma w ogóle czasu tylko zegar ciągle lata jak opętany i zatacza dwudziestoczterogodzinne koło.
Mam coś z łokciem. W przenośni, wiadomo od zawsze, ale tym razem i dosłownie. Nie mogę się ubrać, uczesać, pokroić czegoś tam, wychylić kielicha, a nawet pisać, bo wszystko sprawia mi ból i to niemiłosierny we łokciu prawym. Ponoć ma być lepiej. Chwilowo jest lepiej ale po silnych tabletkach przeciwbólowych i mazidłach. I niech mi ktoś powie, że to nie jest starość.
Ze wszystkim musi być pierwszy raz. Czasami jest to bardzo bolesny pierwszy raz. No i jest. Po paru latach kupowania w Sieci, padłam ofiarą oszustwa internetowego czyli jestem 200 funtów w plecy. Szlag jasny mnie trafia. I nie chodzi o pieniądze tylko o fakt, ze taka gupia to ja już nie jestem moze głupia ale taka to juz nie, a jednak byłam. Nikt nie lubi być ofiarą, a ja tym bardziej. Nie mam pojęcia jak się zemścić?
Dziecko młodsze jakimś cudem zdało swoje egzaminy na najwyższe oceny, co oznacza, że za rok zamiast pójść do fabryki albo na jakiś inny zmywak, zadłuży się u Królowej, a dokładnie u jej podatnika i pójdzie pobierać kaganiec oświaty. Znikąd pomocy.

14 komentarzy:

Dvt pisze...

Lokiec ani hybi rodzinna przypadlosc. Dziecko jak domyslam sie idzie na postgraduate :) A oszust - jest jakis sposob, zeby go przyszpilic ? Zawsze mozesz zglosic to do Dona Corleone, on juz zalatwi sprawe po swojemu ;)

Anonimowy pisze...

dlatego nie robie zakupow przez internet
znajac moje szczescie to oc rusz trafialabym na takich oszustow

Ewa pisze...

jak, gdzie , kiedy i kto Cię oszukał? Podaj drania, to chociaż go zbojkotujemy. Albo napiszemy negatywne opinie.
Gratuluję zdolnej latorośli... :)))

Kaczka pisze...

Latorosl na studia do Holendrow. Mowia na miescie, ze taniej :-)

Socjo pisze...

Utrapienie z tymi młodymi! Moja też się uczyć chce i aż do Edynburga ją wywiało! A że matka już siwa jak gołąb to nie pomyśli żadne! Tylko studia i studia!

ZołzaTexa pisze...

mnie SKS- Starość Kurna Starość- DOPADŁ W OBOJCZYKU i jęczę ale do lekarza nie poszłam jutro basen, może minie... 40 - to piękny wiek wszystko ma kolor czerwieni w jesieni, kocham ten czas
http://eksperyment-przemijania.blog.onet.pl/
http://kadrowane.bloog.pl/

jaga pisze...

Wnuczka ma wyjechała na studia do Goetheborga nie wiem czy taniej, ale jej ni ma w domu i tak jakoś skuczno, dopiero była maluśka
a tu już studia na piątym roku
j

zośka pisze...

dziecko dopiero za rok zacznie studia. Teraz były wyniki cząstkowych egzaminów A-level, bardzo istotne. Oszusta przyszpiliwszy:)

zośka pisze...

E, nie jest tak żle ale jednak okazuje się, ze trzeba uważać.

zośka pisze...

Nie będę tutaj im robić reklamy ale udało eis odzyskać pieniądze:).

zośka pisze...

Na wychodzi, że najtaniej byłoby w Polsce:) Zobaczymy.

zośka pisze...

A widzisz! Trzeba było do garów gonić! książki zabierać! A teraz za późno:)

zośka pisze...

Stary to jest koń- jak mawia mój tato:) Lepsza cześć życia przed Tobą:)

zośka pisze...

Prawda, ze żal? Sam się boje pomyśleć o tym co z a rok:(

Prześlij komentarz