piątek, 14 czerwca 2013

Czuję się oszukana przez życie.
Pieprzu okazała się wcale nie wielorybniczą Pieprzu tylko jakąś ponętną blondyną. Magnez zalecony przez dvt na razie nic nie wstrzymuje, wczącha się do nadal ,a Zjazd się zbliża dużymi krokami i ja nadal duża. Dynia córka Kaczki, a moja synowa się mi postarzała i skończyła lat trzy! Pogoda dała nadzieję i jak szybko dała, tak szybko odebrała.
Znajome ludzie mieli stłuczkę z Tubylczynią. Tubylczyni dała taki popis nienawiści do narodów ościennych od niedawna zamieszkujących Wyspy, taki popis , ze Nick Griffin jak nic  powinien jej dać najwyższe odznaczenie państwowe. A tymczasem przyjechana policja wcale jej orderu dać nie ściala tylko wszystko zapisała i żadne nagłe nieutulone w żalu apolodżajsy nie pomogły, ani tłumaczenia, że to wszystko z nerw. Znajome ludzie światłe, kurturarne ale postanowiły, że wszystko ma swoje granice. Te kończą się w sądzie.
Dobranoc Panstwu.

14 komentarzy:

Socjo pisze...

Ciekawe czy Tubylczyni by tak się wydarła do innego tubylca? Jakby jej odparował w tym samym stylu to by była niezła jatka. Do sądu, a sprawiedliwość po naszej stronie ma być!

Dvt pisze...

Nie lekajcie sie, Hindusi i Pakistanczycy tez znosili takie traktowanie az po kilkudziesieciu latach dorobili sie statusu swietych krow. I na nas przyjdzie pora :)

Zosiu - magnez dalam jako przyklad tego, ze jak w organizmie czegos brak, to ten bedzie sie rzucal na jakiekolwiek jadlo, celem wyrownania niedoboru. Moze sprobuje jakis dobry suplement diety ?

Anonimowy pisze...

policja nieugieta i bardzo dobrze

Kaczka pisze...

Jakby co, to mam granat na takie okazje :-)))
Brawa dla swiatlych. Nie ma co sie patyczkowac tylko dusic w zarodku.

Czarny(w)Pieprz pisze...

taaak, taaak.. po pierwsze fajnie, ze chociaz na Ciebie dzialam:D a po drugie po 4 miesiacach pracy w mojej firmie zostalam nominowana do nagrody najlepszego pracownika regionu na pd od Londka. czuje jak atmosfera dookola sie zagescila, mozna kroic nozem. czekam na wybuch - tymczasem czuje klucie szpilka...

Anonimowy pisze...

Matko!! jaki zjazd? gdzie cie niesie ? to bylam ja Brittany

Ewa pisze...

fakt - piękne i romantyczne blogowiczki wpędzają w chandrę :)))
synowa dobrze, ze Ci rośnie. Jak Ty byś chciała wydać Ją za męża, znaczy Twojego syna w wieku nieletnim....

zośka pisze...

Nie ma to jak dobre wykształcenie filmowe:)Kargul podejdź jako i ja podchodzę:)

zośka pisze...

Dvt, jak tak trochę z przymrożeniem ok;) łykam i rzeczywiście apetyt jest mniejszy.

zośka pisze...

W końcu!

zośka pisze...

ale powiem Ci, ze mieli moment załamania i twierdzili, ze nie chcą tu w takim razie mieszkać.

zośka pisze...

dasz radę! Kto jak nie ty?:)

zośka pisze...

No jak to jaki? PZPR-u.

zośka pisze...

Tys prowda:)

Prześlij komentarz